Titles you rated
BridgertonRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0