Movies
Ratings
1717
DuneRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
FallRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0