Titles you rated
- DoubtRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 2.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.0
LarvaRated ★ 2.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 2.5- Black Leather NotebookRated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.0- Swimming in the DarkRated ★ 3.0
- 노자와 와카의 요가시리즈Rated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.0