Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 1.5
WantedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5