Series
Ratings
63
Bates MotelRated ★ 5.0
Ancient Love PoetryRated ★ 5.0
Dreaming Back to the Qing DynastyRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0- DamoRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0