Series
Ratings
27
Better Call SaulRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0