Titles you rated
50/50Rated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 1.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5