Titles you rated
Bad BoysRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 2.5
StandbyRated ★ 1.5
Who Are You?Rated ★ 1.5
Delicious ProposalRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
MRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0