Titles you rated
Helter SkelterRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.0
The Exorcist IIIRated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
The Kid with a BikeRated ★ 2.0
Instant SwampRated ★ 3.0
ShortcomingsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5- VirusRated ★ 3.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5