Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
직장인들Rated ★ 4.5- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.0