Titles you rated
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0