Titles you rated
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0