Movies
Ratings
179
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Fantasia 2000Rated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 2.5
StreetDance 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5