Series
Ratings
76
Nirvana in FireRated ★ 5.0
GuardianRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0