Movies
Ratings
726
Ode to My FatherRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5