Series
Ratings
41
ERASEDRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0