Movies
Ratings
132
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0