Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
CyranoRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 0.5
Loving VincentRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
MulanRated ★ 2.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0