Series
Ratings
87
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Black PeanRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0