Movies
Ratings
27
FrozenRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5