Series
Ratings
38
The Innocent ManRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
HealerRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5