Titles you rated
Tough as IronRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 2.0
Our TownRated ★ 2.5
NanaRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5