Titles you rated
Ancient Love PoetryRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5