Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5