Movies
Ratings
636
To LiveRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
FlawlessRated ★ 3.5
Secret in Their EyesRated ★ 3.0