Movies
Ratings
316
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 1.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0