Titles you rated
Strangers From HellRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0