Movies
Ratings
510
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
FocusRated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Ordinary PersonRated ★ 3.0