Titles you rated
Two MothersRated ★ 1.5
Only LoveRated ★ 1.0
Make a WishRated ★ 3.0
Mother's GardenRated ★ 1.5
My Dear CatRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0