Titles you rated
Death's GameRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5