Titles you rated
Bleak NightRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Kill TeamRated ★ 3.5
The Road TakenRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
October (Ten Days that Shook the World)Rated ★ 3.5