Titles you rated
UpgradeRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
PolarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 5.0
LegendRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 4.0