Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5