Titles you rated
The Old GuardRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 4.0
UnhingedRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0