Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
0.0MHzRated ★ 0.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
In for a MurderRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0- Oink OinkRated ★ 3.5