Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0