Series
Ratings
37
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- Jump 1Rated ★ 3.5
- Jump 2Rated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 0.5- The Dirge SingerRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 1.0- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
Medical Top TeamRated ★ 1.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5