Movies
Ratings
217
Guns & TalksRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Our Love StoryRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 1.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
EpicRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0