Movies
Ratings
56
TakenRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 1.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5