Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0