Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5