Movies
Ratings
268
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
My DictatorRated ★ 2.5
Red CarpetRated ★ 4.5
SambaRated ★ 3.5
ManholeRated ★ 2.5
PadakRated ★ 3.0
Guess WhoRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 2.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.0