Movies
Ratings
259
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Okay! MadamRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5