Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0