Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5