Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
The Chul's TourRated ★ 0.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Neko ZamuraiRated ★ 4.5
- Neko ZamuraiRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5