Titles you rated
Zero DayRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
The Witcher Season 3Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 0.5
NarcosRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5