Series
Ratings
71
The Spring Day of My LifeRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
LoversRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 4.5
City HallRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 5.0