Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
PaulRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
ElfRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
CashbackRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5