Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0